Beton Güvenlik Duvarı - 2 Metre Yüksekliğinde

Beton Güvenlik Duvarı Üretimi -2 Metre Yüksekliğinde Beton Güvenlik Duvarı; Kamu kurum ve kuruluşları, özel firmalar, apartman daireleri, lojmanlar, sivil toplum kuruluşları, alışveriş merkezleri ve benzeri toplum yararına bulunan kapalı alanların güvenlik anlamında dışına çevrilmesi mümkün olan donatılı beton blokları üretiyoruz. Güvenliğinize katkı bizim işimiz. Daha güvenli çevre için daha sağlam yapılar.

Devam..

Aksaraya Yeni Yatırım

Aksaray ilinde faaliyet göstermek için yer tahsisi isteyen BRİSA şirketi, O.S.B. müdürlüğü tarafından büyük bir hızla tahsisi yapılan arazide hızlı bir şekilde zemin güçlendirme işlemlerine başlamış olup şantiye kurulumunu tamamlamak üzeredir. BRİSA şirketine başarılar diler, tüm yapımişlerinde çözümortağı olmaktan TYT Prefabrik kutu menfez şirketi olarak kıvanç duyacağımızı bildiririz.

Devam..

Kutu Menfez'de Öncü Kuruluş

Türkiye'nin önde gelen Kutu Menfez üreticisi olan TYT Prefabrik yaptığı sayısız proje ve altyapı çözümleriyle iç anadolu bölgesinin lideri olma özelliği taşımaktadır. TYT Prefabrik alanında yapmış olduğu büyük yenilikler, kutu menfez proje çözümleri, projeye uygun yeni tasarım kutu menfez üretimleri ile her geçen gün rakipleri karşısında bir adımdaha ileri gitmektedir.

Devam..