TYT Prefabrik İnşaat Mühendislik Sanayi ve Tic.Ltd. Şti. 2006 Yılından İtibaren Farklı Üretim Teknikleri ile Yapılan İnşaatların İhtiyaçlarına Uygun Olarak; Pratik ve Ekonomik Prefabrik Beton Yapı Elemanları Üretmek Amacıyla Aksaray İli 1. Organize Sanayi Bölgesinde Ortak Bir Girişim Olarak Deneyimli İnşaat Mühendisleri Tarafından Kurulmuştur. 


Amacımız ; Farklı Alanlardaki Projelerinize Çözüm Üretirken Sizlerin Değerli Fikirlerini de Kendi Tecrübelerimize Ekleyerek Estetik , Kaliteli ve Sağlam Yapılar Oluşturma Konusunda Yeni Fikirler Üretmektir. 

Firmamız İnşaat Sektörünün İhtiyaç Duyduğu Betonarme ve Prefabrik Alt ve Üst Yapı Elemanları Üretimi Yapmaktadır. Aynı Zamanda Karayollarına, Devlet Su İşleri ' ne, İl Özel İdarelerine ve Belediyelere Prefabrik Kutu menfezler üretmektedir. Haberleşme ve Doğalgaz Sektörünün En Önemli İhtiyaçlarından Olan Prefabrik Menhol ve Menhol Kapaklarınında Yüksek Standartlarda Üretimi Yapılmaktadır. 

TSEK ve ISO İmalata Yeterlilik - Kalite Belgelerine Sahip Ürünlerimizle İhtiyaca Uygun Olarak Prefabrike Yapı Elemanlarımızı Kullanarak Taahhüt İşlerini Anahtar Teslimi Olarak Yapmaktayız. 

Kurulduğumuz Yıldan İtibaren Müşteri Memnuniyetine Verdiğimiz Önemin Karşılığını Sürekli Artarak Devam Eden Müşteri Sayımızla Almaktayız.

 

TYT Prefabrike Müh.İnş.Tar. ve Hay.Nak.San. ve Tic.Ltd.Şti., Türkiye Prefabrik Birliği Üyesidir.